• Slide02
    Mukava tapa matkustaa!
  • Slide01
    Mukava tapa matkustaa!
  • Slide03
    Mukava tapa matkustaa!

Bromarv - Tammisaari

Huomioikaa koululomien aikana muuttuneet aikataulut

Maanantai - Perjantai

Bromarv 07.00 08.00 09.40 12.00 13.30 16.05
Tenhola 07.25 08.30 10.00 12.20 13.50 16.25
Österby vanha tie 07.40 08.40 10.10 12.30 14.00 16.35
T:saari Linja-autoasema 07.45 08.45 10.15 12.35 14.05 16.40

Tammisaari - Bromarv

Huomioikaa koululomien aikana muuttuneet aikataulut

Maanantai - Perjantai

T:saari Linja-autoasema 10.25 12.40 14.30 15.25 16.45 19.25
Österby vanha tie 10.30 12.45 14.35 15.30 16.50 19.30
Tenhola 10.40 12.55 14.50 15.40 17.00 19.40
Bromarv 11.00 13.15 15.10 16.00 17.20 20.00

Bromarv - Helsinki - Bromarv

Ajetaan joka päivä, Erikoisaikataulu jouluna ja juhannuksena

Maanantai - Sunnuntai

Bromarv 09.40
Tenhola 10.00
T:saari Linja-autoasema 10.20
Karjaa Linja-autoasema 10.50
Inkoo Linja-autoasema 11.15*
Degerby th 11.25
Kirkkonummi th 11.40
Helsinki 12.10

Lähtölaituri 16

Helsinki 17.40
Kirkkonummi th 18.10
Degerby th 18.20
Inkoo Linja-autoasema 18.35*
Karjaa Linja-autoasema 19.00
T:saari Linja-autoasema 19.25
Tenhola 19.40
Bromarv 20.00

* Ajaa Daalin kautta

Hanko - Helsinki - Bromarv

Huomioikaa koululomien aikana muuttuneet aikataulut

Maanantai - Perjantai

Hanko 09.15
T:saari Linja-autoasema 09.50
Karjaa Rautatieasema 10.10
Karjaa Linja-autoasema 10.15
Inkoo Linja-autoasema 10.35
Degerby 10.45
Kirkkonummi th 11.00
Helsinki 11.30
   

Lähtölaituri 16

Helsinki 12.30
Kirkkonummi th 13.00
Degerby th 13.10
Inkoo Linja-autoasema 13.25*
T:saari Linja-autoasema 14.00**
T:saari Linja-autoasema 14.30**
Tenhola 14.50
Bromarv 15.10
** Vaihto